Hakkımızda
Home » Hakkımızda

Hakkımızda

Aykont ile bir adım öndesiniz...

AYKONT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Biz Kimiz ?

Uluslararası nakliye araçlarına yönelik firma ile Aykont'un gidişat süreciyle yüklerinizi organize etmektedir.

Organizasyondaki gidişat yönetimini benimseyen, otomasyon ve dijitalleşme fırsatlarını, insanoğlunu ve teknoloji'ye yatırım yapmaya devam ediyor.

Aykont Lojistik, bir nakliye ve nakliye hizmetinin 2006 yılında İstanbul, TÜRKİYE'de kurulmuştur. Kendini adamış ve deneyebilir, rota ve şekil ne olsun tüm ithalat ve ihracat talepleri için tek elden tahmin bir çözüm sunar. Rekabetçi nakliye ve kişisel hizmete önem verilen ile, deniz, hava, karayolu ile tüm nakliyelerinizde ve yardımcı olmak için ideal bir yerdedir. Esneklik özelliklerinden yararlanıyor ve ayrıcalıklardan yararlanıyoruz. İster dünyada genel anlamdaki yardımlarımızı olsun, ister dünya çapındaki yardımlarımızı olsun, ister sınırlı mallarımızı teslimimizi ve genel yönlendirmeyi çekmeyi isteyin, yardımcı olabiliriz.

Boyut olarak yardımcı olmak için ve gelenlere hazırız bu şekilde uygun bir şekilde uzun süreli kullanıma yöneliktir. Tedarik ekibinin önemli bir parçası olmak için yardım etmek.

Beden yardımcı olabilirsek lütfen bizimle iletişime geçin veya nakliye için hazırlık varsa ve e-posta ile ilgili hazırlıklar olacaktır.

 
05076680392
Yüklerinizde en iyi çözüm için bizimle sohbet edin.
(Tüm aramalar Ücretsizdir)

7/24 Destek Hattı

Her konumdan haberdar olun.

1000+
Güvenilir Müşteriler
1000+
Kazanılan Ödüller
1+
Uzman danışman
10+
Komp. Projeler
 

Taşımacılık

Komple Taşımacılık
Parsiyel Taşımaclık

Hizmetler

Hava Taşımacılığı
Gümrükleme / Transit Gönderiler Gümrükleme
Depolama ve Dağıtım Hizmetleri
Demiryolu Taşımacılığı
Deniz Taşımacılığı
Karayolu Taşımacılığı
Zati Eşya Gönderimi